Vegas Crime Simulator

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 179
  • Version 1.138
  • Dil İngilizce
  • Firma Konstantin Olegovich
Şehir içinde serbest bir şekilde dolaşmayı,istediğiniz her şeyi kimseye sormadan yapmayı ve ortalık karıştırmayı seviyor musunuz? O halde Vegas Crime Simulator tam size göre bir oyun.

Vegas Crime Simulator, iOS işletim sistemine sahip (iPhone, iPad, iPod touch)  cihazlar üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz bir açık dünya oyunu. GTA serisi oyunlarına benzer bir mantıkla tasarlanmış bu oyun serbest dünyada kullanıcılarına diledikleri her şeyi yapma imkanı sunuyor.

  Oyunun en zevkli yanlarından birisi de çok fazla kural olmadığı için keyfimize göre oyunu şekillendirebiliyoruz. İster Vegas sokaklarında dolaşın, ister yol kenarında gördüğünüz herhangi bir aracı çalın, isterseniz de ortalıkta kaos yaratın bu tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.

  Ama bu noktada çok dikkatli davranmakta fayda var çünkü belirli bir kaos sınırını aşarsak peşimize istemediğimiz kadar polis takılıyor ve bu da işleri zora sokuyor. Aslında bu zorluğun içine polisler ile birlikte büyük bir heyecanda girmiş oluyor. Olaya polisler dahil olduktan sonra isterseniz onlarla savaşabilirsiniz veya isterseniz polislerden kaçabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış.

  Sonuç olarak Vegas Crime Simulator mobil oyunlardan beklenen grafik performansının çok üzerinde bir görsel zenginlik sunan açık dünya oyunu. Bunların yanında hatırlatmakta fayda var oyunda adam öldürme, silah kullanma, araba çalma, kurallara uymama gibi sayısız olay var ki bu yüzden oyunda +16 yaş sınırı mevcut.

Vegas Crime Simulator indir
DİĞER SÜRÜMLER